Bajkowa Chata

Bajkowa Chata w Rewalu to prawdziwa furtka do świata baśni, iluzji i strachu. Tylko tutaj, w jednym miejscu zwiedzający mają możliwość spotkać w lesie Jasia i Małgosię, spojrzeć w oczy groźnej Królowej Śniegu, wstąpić do komnaty Śpiącej Królewny, przestraszyć się Hrabiego Draculi, czy poznać osobiście prawdziwe czarownice. Bardzo ciekawym doświadczeniem będzie także wizyta w pokoju Amesa. Jest to pomieszczenie, które dzięki specjalnemu układowi ścian tworzy bardzo realistyczne złudzenie optyczne.

Bajkowa Chata jest idealnym miejscem, zapewniającym rozrywkę i świetną zabawę dla całej rodziny. Mocne wrażenia i zaskakujące widoki - gwarantowane!

LINK DO PANORAMY
Bajkowa Chata adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Bajkowa Chata, zobacz gdzie w Rewalu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Bajkowa Chata.
Ceny biletów / cennik wejść do Bajkowa Chata. Redakcja serwisu www.rewal.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10-14 zł
    Bajkowa Chata cena biletu ulgowego: 10-14 zł
  • 15 zł
    Bajkowa Chata cena biletu normalnego: 15 zł
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij