Oceanarium

W centrum Rewala, przy ulicy Westerplatte mieści się oceanarium. To ciekawa atrakcja, w której zaciemnionych wnętrzach znajduje się wiele akwariów z przeróżnymi stworami z morskich głębin i nie tylko. Są tu akwaria morskie i słodkowodne, z których większość to prostokątne zbiorniki o podobnej wielkości, są jednak również dwa większe okrągłe akwaria w centrum obiektu.

Wśród wielu interesujących okazów zobaczyć tu można: prawdziwego rekina, płaszczki, kraby, ukwiały, koralowce i wiele mniejszych, większych, mniej lub bardziej kolorowych rybek, w tym gatunek przypominający bajkowego NEMO. Nie zabrakło tutaj również kilku terrariów z wężami i jaszczurkami. 

To ciekawa atrakcja dla dzieci i alternatywa na zapewnienie im rozrywki np. w niesprzyjającą pogodę.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur

Najgorzej wydane pieniążki na wyjeździe. Oceanarium czas świetności ma dawno za sobą. Akwaria ubogie, mało ryb, a szumnie reklamowane rekiny to dwie małe, wychudłe rybki...haha Ceny biletów w ogóle nie adekwatne do atrakcji - zdecydowanie za drogie. NIE POLECAM.

Krzysztof

Dodaj opinię

Oceanarium w centrum Rewala to ciekawe miejsce, w którym poznać można wiele gatunków ryb i nie tylko, prosto z morskich głębin. Są tu akwaria morskie i słodkowodne, w których pływają rekin, płaszczki, kraby, ukwiały, koralowce i wiele innych kolorowych rybek. Ponadto jest tu także terrarium z wężami i jaszczurkami. To fantastyczna atrakcja dla dzieci i dorosłych.

Oceanarium warto uwiecznić na wideo - może to zrobić KM Studio filmowanie Wrocław

LINK DO PANORAMY
Oceanarium adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Oceanarium, zobacz gdzie w Rewalu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Oceanarium.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Oceanarium opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij