Wielka Wystawa Klocków LEGO

WIELKA WYSTAWA KLOCKÓW LEGO ®

od BAWSIEKOLEGO w REWALU


Wielkapasja i hobby, a także wielka satysfakcja i radość.

Wystawa, na którą zapraszamy Rewala, jest unikalnym zbiorem modeli z klocków LEGO ®.


Wyjątkowa i niepowtarzalna kolekcja modeli zbudowanych z klocków LEGO została zainicjowana 35 lat temu. Dziś tworzy wyjątkowy przekrój historii duńskich zabawek. Zbiory są własnością jednej rodziny, która dzieli się wzajemnie wspólnym hobby. Wystawa odzwierciedla szerokie spektrum zainteresowań seriami LEGO. Wśród tysięcy modeli nie ma chyba tematu, który nie byłby w bezgranicznych zbiorach.


W 2008 roku została zainicjowana Wielka Wystawa Klocków LEGO, która wciąż jest modyfikowana a tym samym wzbogacana kolejnymi perełkami ze świata LEGO.


Wystawa dedykowana jest tak dla dzieci jak i dorosłych, którzy mogą na własne oczy zobaczyć wiele największych kolekcjonerskich modeli osadzonych w tak zwane światy tematyczne.

Wystawa BAWSIEKOLEGO jest jedyną tak bardzo kolekcjonerską Wystawą, chociaż twórcy dodali również własne budowle. Autorskie aranżacje tworzą Wystawę wyjątkową.


Dla odwiedzających w Rewalu w sezonie wakacyjnym 2017, organizatorzy przygotowali unikalne, duże miasto LEGO City z pełną miejską infrastrukturą w tym z pociągami, karuzelami, lotniskiem, budową, wieżą Eifla, mostem Tower Bridge.

Na Wystawie jest możliwość interaktywnej zabawy – sam decydujesz, czym sterujesz.


Ważnym dla rodziny kolekcjonerów, tematem, jest seria NINJAGO, która zdobi ekspozycję wieloma zachwycającymi modelami pojazdów i sytuacjami dalekiego wschodu. Są tu świątynie, statki powietrzne i smoki. Pomimo czyhającego zła, bohaterscy Ninja panują niepodzielnie nad całym światem. Warto przystanąć na dłużej i opowiedzieć sobie, za każdym razem, nową fascynującą przygodę.


Niewątpliwą przyjemnością dla dziewczynek i ich mam jest platforma miasteczka Heartlake City z modelami LEGO Friends. Na platformie jeździ unikalny autorski pociąg. Warto przyjrzeć się dłużej co słychać u przyjaciółek i wyobrazić sobie wspólną przygodę.


Oko fana sagi Star Wars™ będzie błyszczeć na widok największych kolekcjonerskich modeli, tzw. UCS. Są to wydawane w limitowanych ilościach i trudno dostępne o wiele większe modele od tych seryjnie proponowanych.


Dużą inspiracją dla fanów LEGO są serie tematyczne takie jak Power Miners – skalne potwory górnicy i piękne kryształy, przygoda w Egipcie, Seria Elves, Zimowe miasto, Zwierzęta i ptaki, podwodny świat Atlantis, kolorowy pałac Belville.


Po wielu latach z „szafy” zostały wyjęte i dumnie zaprezentowane zamki pojazdy bojowe i rycerze serii Castle, Kingdoms. To prawdziwe wyzwanie dla bohaterów średniowiecznych czasów. Obszerny zbiór modeli wraz z eksponatami historycznymi.


Po wnikliwym obejrzeniu Wystawy można samemu oddać się pasji i zasiąść do stanowiska z klockami LEGO, by budować własne dzieła. Przyjemność gwarantowana nie tylko dla dzieci. Dla odwiedzających organizator przygotował w Tm roku dwie duże Sale w obiekcie.


Niech potwierdzi się nasze motto – klocek po klocku, budujemy do zabawy!    Wystawa mieści się w Rewalu, Świetlica (były GOK) , ul. Słowackiego 1.

    Trwa od 3 lipca do 21 Sierpnia 2017 roku.

    Godziny otwarcia, codziennie: 11:00 – 19:00

    Wstęp płatny:  bilet 10,00 zł, małe dzieci na rękach – gratis.

    Rezerwacje dla grup zorganizowanych i informacja – tel. 602 635 487


Serdecznie zapraszamy!
NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Wielka Wystawa Klocków LEGO adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wielka Wystawa Klocków LEGO, zobacz gdzie w Rewalu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wielka Wystawa Klocków LEGO.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wielka Wystawa Klocków LEGO opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij