6 zabytków Rewala i okolic, które musisz poznać

0 / 6 Następny

6 zabytków Rewala i okolic, które musisz poznać

Urlop nad morzem kojarzy się zapewne większości z kąpielami w morskiej wodzie, plażą, wylegiwaniem się na słońcu, jedzeniem pysznej, świeżej rybki i słodkim lenistwem. Trzeba przyznać, że rzeczywiście jest to bardzo przyjemny sposób na spędzanie wolnego czasu, jednak co zrobić kiedy pogoda nie sprzyja plażowaniu lub gdy po prostu mamy już dość leżenia plackiem?

Gmina Rewal i jej najbliższe okolice obfitują w zabytki. Jest tutaj masa wiekowych obiektów, pamiętających jeszcze dawne, niekiedy średniowieczne czasy. Są to niejednokrotnie zabytki unikalne na skalę kraju lub nawet Europy. Świetną alternatywą dla wylegiwania się na piasku może więc być na przykład wycieczka objazdowa po najciekawszych zabytkach Rewala i okolic. Gwarantujemy, że nawet dzieci docenią te pomniki historii i ich niezwykłość.

Na kolejnych slajdach zebraliśmy 6 takich obiektów, które zaskoczą każdego swą historią i które koniecznie trzeba poznać podczas pobytu w okolicach Wybrzeża Rewalskiego.

0 / 6 Następny
lastminute - Bałtyk - Zapraszamy na lato 2016! lastminute - Domki i Pokoje REKIN - Promocja 10.05-20.06 Domek-150 zł/doba - min.7nocy lastminute - AKWEN - Wolne miejsca na lato 2016. Zapraszamy!!! lastminute - Apartamenty POD MUZAMI - Wolne terminy na WEEKEND MAJOWY 2016! Zapraszamy! lastminute - BURSZTYNEK - Promocja na MAJÓWKĘ - zapraszamy!
  • Twój notes jest pusty. Dodaj do niego obiekty, aby móc łatwiej je znaleźć lub porównać.
Dodano do notesu
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij