Rowerem przez Wybrzeże Rewalskie

0 / 10 Następny

Rowerem przez Wybrzeże Rewalskie

Gmina Rewal jest doskonale przygotowana dla wielbicieli rowerowych wojaży. Cała masa wyznaczonych tras rowerowych, nowe ścieżki rowerowe, przepiękne nadmorskie tereny i świeże, zdrowe, pełne jodu powietrze, sprawiają, że wypoczynek na rowerze jest tu czystą przyjemnością.

Nie trzeba nawet posiadać własnego sprzętu, którego przewiezienie z domu na miejsce urlopu, w dodatku dla całej rodziny jest często bardzo kłopotliwe. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom turystów, na terenie Gminy stworzono system wypożyczalni Rewal Bike System, który oferuje dobrze przygotowany, serwisowany i bezpieczny sprzęt. Plusem jest też to, że rowery można wypożyczyć w jednym z 3 punktów, a oddać w innym.

Specjalnie więc dla miłośników jazdy na rowerze, na kolejnych slajdach postanowiliśmy wyróżnić 10 tras rowerowych po Rewalu, Niechorzu, Pogorzelicy, Pobierowie, Pustkowie i Trzęsaczu, których przejechanie pozwoli na aktywne poznanie tych malowniczych okolic.

0 / 10 Następny
lastminute - Bałtyk - Zapraszamy na lato 2016! lastminute - Apartamenty POD MUZAMI - Wolne terminy na WEEKEND MAJOWY 2016! Zapraszamy! lastminute - Domki i Pokoje REKIN - Promocja 10.05-20.06 Domek-150 zł/doba - min.7nocy lastminute - BURSZTYNEK - Promocja na MAJÓWKĘ - zapraszamy!
  • Twój notes jest pusty. Dodaj do niego obiekty, aby móc łatwiej je znaleźć lub porównać.
Dodano do notesu