Wybrzeże Rewalskie w liczbach

0 / 7 Następny

Wybrzeże Rewalskie w liczbach

Rewal i jego sąsiednie miejscowości: Niechorze, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo i Trzęsacz są znanymi nadmorskimi kurortami. Nigdy nie brak tu turystów, a wielu z nich powraca w te strony każdego roku, z wielkim sentymentem i sympatią. Wybrzeże Rewalskie to jednak nie tylko plaża, morze czy budki z pamiątkami i jedzeniem. Można też spojrzeć na nie ze zgoła innej strony.

Zastanawiałeś się kiedyś jak mogłaby się prezentować Gmina Rewal ujęta w liczbach? Nie chodzi jednak o suche dane statystyczne. Przyjrzeliśmy się bowiem liczbom, które mogą zainteresować zarówno przyjezdnych jak i mieszkańców, a nawet przydać się w planowaniu letnich aktywności i wypoczynku podczas urlopu.

Na kolejnych slajdach zestawiliśmy więc ze sobą najciekawsze wartości dotyczące plaż, lasów, historii i kilku innych, równie ciekawych aspektów Rewala i jego sąsiednich miejscowości.

0 / 7 Następny
lastminute - Bałtyk - Zapraszamy na lato 2016! lastminute - Domki i Pokoje REKIN - Promocja 10.05-20.06 Domek-150 zł/doba - min.7nocy lastminute - AKWEN - Wolne miejsca na lato 2016. Zapraszamy!!! lastminute - Apartamenty POD MUZAMI - Wolne terminy na WEEKEND MAJOWY 2016! Zapraszamy! lastminute - BURSZTYNEK - Promocja na MAJÓWKĘ - zapraszamy!
  • Twój notes jest pusty. Dodaj do niego obiekty, aby móc łatwiej je znaleźć lub porównać.
Dodano do notesu
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij