Wybrzeże Rewalskie to 7 miejscowości, w tym 6 leżących bezpośrednio nad Bałtykiem. Rewal, Niechorze, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo i Trzęsacz, to też miejsca, nad którymi miały okazję latać nasze drony, czyli bezzałogowe statki latające, z zamontowaną kamerą. Nie latały one jednak bezproduktywnie, bo nakręciły fantastyczne filmy promujące każdą z tych miejscowości oraz całe Wybrzeże Rewalskie. Ujęcia z lotu ptaka, w dodatku w towarzystwie przepięknej pogody i ciepłych promieni słońca, robią niesamowite wrażenie i czynią nagrania całkowicie unikalnymi i bardziej atrakcyjnymi dla oka. Nie zapomniano o sfilmowaniu najważniejszych atrakcji, pięknych krajobrazów i obiektów wartych zobaczenia.

Wyjątkowe jest też to, że każdy może pobrać za darmo nasze filmy i zamieścić je na stronie internetowej swojego hotelu, pensjonatu, innego obiektu noclegowego, czy firmy, itp. W ten sposób można znacznie uatrakcyjnić poziom wizualny swojej strony i dodać jej wiarygodności, a jednocześnie w oryginalny sposób wypromować swój region i zainteresować nim turystów, bo takie piękne tereny, absolutnie nie mogą pozostać niezauważone przez nikogo. Wspierajmy i doceniajmy to co polskie!

Film o pięknym Rewalu znajdziecie tu: http://www.rewal.net.pl/#video-rewal-strefa-slonca

Wdzięki Niechorza z lotu ptaka i nie tylko: http://www.niechorze.pl/#video-niechorze

Zapierające dech w piersiach krajobrazy Pobierowa: http://www.pobierowo.net.pl/#video-pobierowo

Niesamowitą Pogorzelicę obejrzycie tu: http://www.pogorzelica.pl/#video-pogorzelica

Pustkowo w przepięknych ujęciach: http://www.pustkowo.com.pl/#video-pustkowo

Klimatyczny Trzęsacz i jego wideo: http://www.trzesacz.pl/#video-trzesacz

Cały urok Wybrzeża Rewalskiego z lotu ptaka, prezentuje się w tym miejscu: http://www.rewal.net.pl/#video-wybrzeze-rewalskie-z-lotu-ptaka

Oglądajcie, zatraćcie się i zróbcie głośniej - niech obraz przemówi zamiast słów.

Rewal
Rewal
Wydawca: Niechorze.pl
Wydawca: Pobierowo.net.pl
Wydawca: Pogorzelica.pl
Wydawca: Pustkowo.com.pl
Wydawca: Trzesacz.pl
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij