Rewal w ciągu ostatnich lat przeistoczył się ze niewielkiej wioski rybackiej w energicznie rozwijający się kurort a kutry rybackie i sposobność nabycia świeżej ryby wprost od rybaka dodają charakteru jednemu z najczęściej odwiedzanych miejscowości nadbałtyckich. Amatorzy pieszych wypraw po plaży i wycieczek rowerowych znajdą w Rewalu raj dla swoich upodobań i spędzą bardzo dużo chwil oddając się atrakcyjnej formie wypoczynku. Bardzo dobra infrastruktura – połączenie pensjonatów kwater prywatnych i campingu leżącego na klifowym brzegu – zachęca znaczną liczbę wczasowiczów a ładne chodniki i roślinność miejska są od kilku lat atutem kurortu. Amatorzy imprez rozrywkowych odnajdą z wielką przyjemnością rewalski amfiteatr latem bez przerwy zapraszający na występy zespoły z Polski i zagranicy oraz kabaretów wszelkiej maści. Jedną z ciekawszych imprez jest Ogólnopolski Finał Miss Bałtyku mający miejsce w połowie lipca. Rewal zachęca wczasowiczów do czynnego odpoczynku i przeżycia wspaniałych wakacji.
Witamy na forum Rewala i okolic. Na forum poruszamy wszelkie tematy związane z miejscowością Rewal i okolicami. Nasze forum to miejsce na dyskusje o tym co dzieje się w Rewalu i w okolicy. Mieszkańców Rewala i turystów zapraszamy do wymiany poglądów, pytania i odpowiadania!
czy ktoś zna może dom wczasowy "Willa Artur" na ul. Słowackiego? Bardzo proszę o Państwa opinie na temat standardu pokoi oraz odległości od centrum i morza. Dziękuję z góry:)