Rewal w ciągu ostatniego czasu przekształcił się ze malutkiej osady rybackiej w prężnie rozwijający się kurort a kutry rybackie i możliwość nabycia świeżej ryby wprost od rybaka dodają magii jednemu z najczęściej odwiedzanych kurortów nad Bałtykiem. Amatorzy spacerów po plaży i eskapad rowerowych znajdą tu raj dla swoich upodobań i spędzą wiele chwil oddając się ulubionej formie wypoczynku. Świetna infrastruktura – połączenie pensjonatów kwater prywatnych i campingu umiejscowionego na klifowym brzegu – zachęca znaczną liczbę wczasowiczów a zadbane chodniki i zieleń miejska są od wielu lat atutem wioski. Amatorzy imprez rozrywkowych odkryją z zadowoleniem tutejszy amfiteatr w czasie wakacji ciągle zapraszający na występy zespoły z Polski i zagranicy oraz kabaretów wszelkiej maści. Jedną z wspanialszych atrakcji jest Ogólnopolski Finał Miss Bałtyku mający miejsce w połowie lipca. Rewal zaprasza turystów do czynnego wypoczynku i przeżycia niesamowitych chwil.
Rodzaj obiektu:
Szukaj po nazwie:
Cena do:

Żbiku - Super miejscowość


AUTOR: Żbiku DODANO: 2008-02-02 00:00:00
TYTUŁ: Super miejscowość
Rewal - wspaniała miejscowość. Gdy byłem mały często tam jeździłem i od początku było genialnie. Teraz, gdy mam 17 lat ponownie mam zamiar tam się wybrać aby zobaczyć co się zmieniło. Szczerze polecam.

Pozostałe komentarze:





    Skomentuj ten artykuł

    temat:

    imię:

    e-mail:

    Wpisz adres e-mail: e-mail:
    komentarz:

    Film. Wklej kod HTML z YouTube:


    fotki (maksymalny rozmiar pliku 250Kb, tylko .jpg):



    lastminute - Bałtyk - zapraszamy na wczasy! lastminute - WILLA ARTUR - ZAPRASZAMY NA DŁUGI WEEKEND MAJOWY REWAL 2012 lastminute - Akwen - Pokoje z łaz.- parking,WI-FI-gratis.Zapraszamy! lastminute - Pod Muzami - NOWY obiekt, mamy WOLNE domki w maju! - lastminute