Amfiteatr

Jedną z wielu atrakcji jakie czekają na wypoczywających w Rewalu wczasowiczów są odbywające się w amfiteatrze koncerty, przedstawienia i występy kabaretowe. Gwiazdy polskiej estrady są tutaj częstymi gośćmi - w sezonie letnim niemal codziennie dzieje się w rewalskim amfiteatrze coś ciekawego. Najbardziej popularnym wydarzeniem, na które co roku czekają rzesze turystów, są jednak organizowane już od kilku lat - wybory Miss Bałtyku.

Wieczorne spotkania w amfiteatrze potrafią skutecznie umilić i urozmaicić pobyt w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości, jaką jest Rewal.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

W Amfiteatrze w Rewalu, ulokowanym w centrum miejscowości, w sezonie, niemal codziennie dzieje się coś ciekawego. Od koncertów i przedstawień, poprzez wybory miss i programy dla dzieci, na występach kabaretowych kończąc. Występują tu znani w całej Polsce artyści estradowi. Jednym z najbardziej popularnych wydarzeń są odbywające się tu co roku wybory Miss Bałtyku.

Filmowaniem Amfiteatru może zająć się firma KM Studio kamerzysta Wrocław

LINK DO PANORAMY
Amfiteatr adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Amfiteatr, zobacz gdzie w Rewalu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Amfiteatr.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Amfiteatr opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij