Stadnina Koński Kierat

Jazda Konna brzegiem morza? Dlaczego nie? W Rewalu jest ona możliwa dzięki działającej w miejscowości stadninie „Koński kierat”. Stadnina prowadzi kursy jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych, organizuje także rajdy konne po okolicy.

Dzieci od 6 roku życia rozpoczynają naukę na kucyku, prowadzanym na lonży. Młodsze, pod opieką swoich rodziców mogą przespacerować się po okolicznych terenach oraz placach z elementami nauki jazdy konnej.

Samodzielni jeźdźcy będą mogli skorzystać z jazdy na ujeżdżalni i szlifować nabyte wcześniej umiejętności w skokach i ujeżdżaniu.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Stadnina „Koński kierat” w Rewalu to miejsce gdzie można nauczyć się jazdy konnej, podszkolić już posiadane umiejętności lub w przypadku sporego doświadczenia - po prostu skusić się na jazdę rekreacyjną po rewalskich okolicach. Jest tu również ujeżdżalnia i tor do skoków. Dzieci od 6 roku życia liczyć mogą natomiast na jazdę na kucyku, prowadzanym na lonży.


LINK DO PANORAMY
Stadnina Koński Kierat adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina Koński Kierat, zobacz gdzie w Rewalu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina Koński Kierat.
  • Ulica
    Dworcowa 20
    Stadnina Koński Kierat mieści się przy ulicy Dworcowa 20 w Rewalu
  • 72-344 Rewal
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stadnina Koński Kierat opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij