Plaża

Szeroka, piaszczysta i przede wszystkim bardzo czysta plaża w Rewalu, to chyba największa atrakcja miejscowości. W wielu miejscach oparta jest o klif i nieustannie zachwyca każdego turystę swoim widokiem, zarówno na morze, jak i na klify i wydmy w głąb lądu.

Do dyspozycji plażowiczów jest tu kąpielisko obejmujące 300 metrów linii brzegowej od zejścia plażowego przy ulicy Westerplatte do zejścia przy ulicy Białej. W czasie wakacji funkcjonują na nim zjeżdżalnie, dmuchane konstrukcje dla dzieci i wypożyczalnia skuterów wodnych. Organizowane są także turnieje sportowe. Co kilkaset metrów nad bezpieczeństwem letników czuwają oczywiście wykwalifikowani ratownicy.

Na terenie kąpieliska obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt w okresie 01.06 - 30.09. Są jednak wyznaczone miejsca, na które czworonogi przychodzić mogą ze swoimi właścicielami przez cały rok. Są to:zejście nr 19 przy ul. Brzozowej, zejście nr 20 przy ul. Klifowej oraz zejście nr 26 przy ul. Szczecińskiej.

Osobom niepełnosprawnym najwygodniej będzie dostać się na plażę zjazdem technicznym, przy przystani rybackiej na ulicy Saperskiej.

Rewalska plaża, w lecie zwykle zatłoczona, w pozostałe pory roku staje się jednak prawdziwą oazą spokoju i idealnym miejscem do przemyśleń i relaksu.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur

Plaża bardzo fajna, szeroka z drobnym piaskiem, płytką wodą idealna dla dzieci. Zadbana, kosze na śmieci na plaży. Możliwość wypożyczenia leżaków (12zl), strzeżona przez ratowników tylko w wyznaczonych strefach.

Krzysztof

Dodaj opinię

Czysta, szeroka i piaszczysta plaża w Rewalu, to miejsce dla którego nadciągają tu co roku tysiące turystów. Do dyspozycji wczasowiczów pozostaje kąpielisko obejmujące 300 metrów linii brzegowej i strzeżone przez wykwalifikowaną ekipę ratowniczą. Podczas wakacji ustawione są tu także zjeżdżalnie, dmuchane budowle dla dzieci i wypożyczalnia skuterów wodnych.

LINK DO PANORAMY
Plaża adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaża, zobacz gdzie w Rewalu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaża.
  • 72-344 Rewal
  • 300m
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaża opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij