Pomnik Rybaka

Pomnik Rybaka w Rewalu znajduje się przy ulicy Saperskiej, na miejscu dawnego ogrodu jordanowskiego. Dość postawny wizerunek rybaka odlano z brązu. Rzeźba nawiązuje do rybackich tradycji Rewala i okolicznych miejscowości, które kontynuowane są przez wielu mieszkańców po dziś dzień.

Pomnik stał się też miejscem, w którym mieszkańcy oddają hołd tym, którzy nieszczęśliwie nie powrócili z morza. To także jeden z symboli Rewala (obok Rewalskich Wielorybów), przy którym turyści chętnie się fotografują.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Pomnik Rybaka to kolejny symbol Rewala, przy którym fotografuje się chętnie wielu przyjezdnych. Ta odlana z brązu rzeźba nawiązuje do rybackich tradycji Wybrzeża Rewalskiego, które od wieków kontynuowane są przez wielu mieszkańców po dziś dzień. Pomnik ten to także miejsce, w którym tutejsi mieszkańcy oddają hołd tym, którzy nieszczęśliwie nie powrócili z morza.

LINK DO PANORAMY
Pomnik Rybaka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Pomnik Rybaka, zobacz gdzie w Rewalu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Pomnik Rybaka.
  • Ulica
    Saperska
    Pomnik Rybaka mieści się przy ulicy Saperska w Rewalu
  • 72-344 Rewal
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Pomnik Rybaka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij