Przystań rybacka

W Rewalu funkcjonuje przystań rybacka, z której korzysta kilkanaście kutrów należących do tutejszych rybaków.

Łodzie ustawione na plaży to fantastyczne tło do wakacyjnych fotografii. Ponadto, w godzinach porannych u rybaków można zakupić świeżo złowione ryby. Zdarzają się również połowy turystyczne, w których udział wziąć może każdy zainteresowany jak wygląda praca prawdziwego rybaka.

Dostęp do przystani zapewnia dalba wyciągowa. W granicach bazy rybackiej, znajduje się akwatorium o powierzchni 0,0128 km² i średniej szerokości 100 metrów (licząc od linii brzegu), które jest częścią wód Morza Bałtyckiego. Przystań wyposażona jest także w boksy rybackie i wyciąg łodziowy.

W planach władz Gminy jest odnowienie przystani na bardziej nowoczesną, połączoną z pomostem spacerowym.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Przystań rybacka w Rewalu to urokliwe miejsce, chętnie odwiedzane przez turystów. Korzysta z niej kilkanaście kutrów należących do tutejszych rybaków. Łodzie ustawione są na plaży i tworzą fantastyczne tło do wakacyjnych  fotografii. Rano można zaś kupić u rybaków świeżo złowione ryby. Funkcjonują tu też połowy turystyczne, dla chętnych do poznania zawodu rybaka.

LINK DO PANORAMY
Przystań rybacka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Przystań rybacka, zobacz gdzie w Rewalu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Przystań rybacka.
  • Ulica
    Saperska 5
    Przystań rybacka mieści się przy ulicy Saperska 5 w Rewalu
  • 72-344 Rewal
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Przystań rybacka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij