Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego

Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego to część czerwonego szlaku nadmorskiego, który to z kolei jest częścią Europejskiego Szlaku Dalekobieżnego E9, który ciągnie się od Portugalii, przez Polskę do Estonii.

Szlak nadmorski przechodzi na Wybrzeżu Rewalskim przez 5 miejscowości:

Odcinek 70,9 km - Pobierowo

Odcinek 72,9 km - Pustkowo

Odcinek 75,0 km - Trzęsacz

Odcinek 77,0 km - Rewal

Odcinek 80,5 km - Niechorze (Latarnia Morska)

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

To pieszy szlak turystyczny będący częścią czerwonego szlaku nadmorskiego, który stanowi z kolei fragment Europejskiego Szlaku Dalekobieżnego E9, ciągnącego się od Portugalii, przez polskie wybrzeże, aż do Estonii. Szlak nadmorski przecina 5 z 7 miejscowości Wybrzeża Rewalskiego: Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal i Niechorze.

Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego, zobacz gdzie w Rewalu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego.
  • 72-346 Pobierowo
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij