Szlak Śladami Rybołówstwa Morskiego

Szlak Śladami Rybołówstwa Morskiego oznaczony kolorem czerwonym to trasa asfaltowa, o długości 4,2 km, prowadząca przez ulice Niechorza i Pogorzelicy.

  • Rozpoczyna się ona w okolicach dworca PKS i stacji Nadmorskiej Kolejki Wąskotorowej. Stamtąd przejechać należy Aleją Bursztynową, na wschód.
  • Po chwili, po prawej stronie znajduje się Muzeum Rybołówstwa Morskiego.
  • Kolejnym punktem trasy jest most na kanale Liwka i wjazd do Pogorzelicy. Za mostem skręcić należy w lewo, drogą równoległą do kanału. Po przejechaniu ok. 200 metrów, po lewej stronie pojawia się dojście (ok. 50 m) do wrót sztormowych na kanale. Jadąc dalej, po 200 m powinniśmy znaleźć się na ulicy Wojska Polskiego, zaraz przy rzeźbach rodziny na rowerach.
  • Mijając rzeźby, należy jechać prosto, przejeżdżając skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego i Leonida Teligi i skręcając w prawo.
  • Po dojeździe do ulicy Sołdka, skręcić należy w lewo.
  • Następnie, dojeżdżając do ulicy Słonecznej, skręcić należy w prawo, by po ok. 400 metrach wyjechać na wysokość przejazdu kolejowego, przed którym skręcić należy w lewo, w ulicę Leśną.
  • Koniec szlaku to dojazd ulicą Leśną na stację Nadmorskiej Kolejki Wąskotorowej.

Nie musisz zabierać ze sobą roweru - oferuje je: wypożyczalnia rowerów w gminie Rewal (RewalBike System).

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Jest to oznaczona kolorem czerwonym trasa, o długości 4,2 km, biegnąca wzdłuż ulic Niechorza i Pogorzelicy. Rozpoczyna się na niechorskiej stacji Wąskotorówki i prowadzi przez Muzeum Rybołówstwa Morskiego, most na kanale Liwka i wrota sztormowe na kanale. W Pogorzelicy mija się także rzeźby rodziny na rowerach. Trasa kończy się na stacji kolejki w Pogorzelicy.


Szlak Śladami Rybołówstwa Morskiego adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szlak Śladami Rybołówstwa Morskiego, zobacz gdzie w Rewalu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szlak Śladami Rybołówstwa Morskiego.
  • 72-350 Niechorze
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szlak Śladami Rybołówstwa Morskiego opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij