Taras widokowy

Na wysokim, klifowym wybrzeżu Rewala znajduje się taras widokowy. To idealne miejsce do oglądania morskich fal i odległego horyzontu - w dzień oraz do wschodów i zachodów słońca - nad ranem i o zmroku.

Taras w Rewalu stanowi także fantastyczne miejsce do sfotografowania niesamowitych ujęć Bałtyku, w różnych okolicznościach pogodowych.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Wzdłuż wysokiego, rewalskiego klifu rozciąga się długi taras widokowy. Ta chętnie odwiedzana przez turystów promenada spacerowa, najlepiej sprawdza się jako punkt obserwacyjny na morze lub do podziwiania malowniczych, nadmorskich zachodów i wschodów słońca. Taras w Rewalu jest też fantastycznym miejscem do sfotografowania niesamowitych ujęć Bałtyku.

Zapraszamy na turystyczny.eu po dodatkowe informacje o tarasie widokowym w Rewalu.

Warto sprawadzić relację z Rewala na bambuszek.pl

Polecamy poczytać wrażenia z pobytu w Rewalu na birginsen.com

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji na stronie lukaszkosiorowski.com

Na stronie efkaikoty.blogspot.com fotorelacja znad Bałtyku.

LINK DO PANORAMY
Taras widokowy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Taras widokowy, zobacz gdzie w Rewalu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Taras widokowy.
  • Ulica
    Klifowa
    Taras widokowy mieści się przy ulicy Klifowa w Rewalu
  • 72-344 Rewal
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Taras widokowy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij