Wioska Artystyczna Janowo

Wioska Artystyczna Janowo, nowinka kulturalno-artystyczna w województwie zachodniopomorskim niedaleko Rewala.

Janowo - XVIII wieczna wioska to zaledwie pięć gospodarstw. Miejsce magiczne, gdzie 300-tu letnie jabłonie i grusze dają schronienie przed wakacyjnym upałem. Można usiąść w ich cieniu i o zachodzie słońca podziwiać malownicze łąki. Mała, lokalna elektrownia zapewniała kiedyś prąd gospodarstwom oraz przydrożnym latarniom. To właśnie tu, z dala od zgiełku i codziennej gonitwy, grupa pasjonatów postanowiła tchnąc drugie życie w tę osadę - ducha sztuki: teatru, muzyki i filmu.

W poniedziałek 25 czerwca na zadaszonej scenie plenerowej odbyła się premiera Impro Ataku. O tego dnia codziennie o 20.15, od 25 czerwca do końca wakacji świetni aktorzy i improwizatorzy prezentują spektakle Teatru Komedii Impro, w których publiczność decyduje o przebiegu spektaklu. Idziemy też o krok dalej i chcemy aby publiczność decydowała o wysokości ceny biletu. Jeżeli sztuka się nie spodoba to widz nic nie płaci, jeśli natomiast przypadnie do gustu to sam wkłada pieniądze do koperty z napisem - CO ŁASKA< znajdującej się na krześle. Tyle ile uważa za stosowne. W razie pytań zachęcamy do kontaktu (tel. 665477754) Zapraszamy wszystkich serdecznie!


Jesteśmy dostępni w deszczową pogodę i gramy spektakle codziennie o 20.15 do 27 sierpnia.

Wstęp na spektakle jest na podstawie bezpłatnych zaproszeń, a za spektakl każdy widz płaci CO ŁASKA, sam wyceniając wysokość biletu.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Wioska Artystyczna Janowo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wioska Artystyczna Janowo, zobacz gdzie w Rewalu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wioska Artystyczna Janowo.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wioska Artystyczna Janowo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij