Rewal - noclegi blisko morza. Hotele, pensjonaty, domki blisko plaży

Noclegi blisko morza w Rewalu naturalnie cieszą się wśród turystów największym wzięciem. Tylko że liczba miejsc w położonych przy plaży hotelach, pensjonatach, domkach letniskowych czy innego typu ośrodkach wypoczynkowych jest ograniczona. Dlatego turyści chcący przebywać jak najbliżej morza powinni się pospieszyć z rezerwowaniem pobytu.

Co jak co, ale noclegi Rewal zapewnia przyjezdnym turystom na bardzo wysokim poziomie, jednocześnie dając wczasowiczom spory wybór. Zachodniopomorska miejscowość leży tuż przy morzu, a zatem w okresie letnio-wakacyjnym przyjeżdża tutaj mnóstwo osób. W takim czterogwiazdkowym hotelu Sunset SPA praktycznie wszystkie miejsca na sezon wysoki wyprzedają się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. I to pomimo faktu, że za pojedyncze pokoje niedaleko plaży trzeba zapłacić po 500 zł za dobę.

Najpewniej podobną popularnością cieszy się OW Kasia z Rewala, oferujący prywatne kwatery. Tutaj morze znajduje się niemal dosłownie pod oknami. Standard może i niższy niż okoliczne apartamenty z tej górnej, najwyższej półki, ale bliżej na plażę mogłoby być tylko przy spaniu pod namiotem. A przecież to bliskość morza stanowi kluczowy atut, zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi poszukujących wygodnego noclegu i komfortowego relaksu.

Kolejny przykład noclegów blisko plaży w Rewalu daje pensjonat Hubertus, posiadający nawet tarasy tuż nad samym morzem. Spędzić dzień wylegując się na piasku, a wieczorem podziwiać malowniczy zachód słońca, ciesząc się lampką dobrego wina i orzeźwiającą morską bryzą. Kusząca perspektywa, nieprawdaż? Nic zatem dziwnego, że oferty obiektów noclegowych położonych przy morzu wyprzedają się na pniu.

Rewal w zachodniopomorskim jest na tyle rozwiniętym kurortem turystycznym, że całkiem tani nocleg wystarczająco blisko morza znajdzie sobie praktycznie każdy. Tuż przy plaży znajdują się zarówno luksusowe hotele, jak też kameralne domki letniskowe. Pozostaje wybrać coś dla siebie… i naprawdę pospieszyć się z rezerwacją noclegu niedaleko morza w Rewalu.

Polecamy również:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rewal - noclegi blisko morza. Hotele, pensjonaty, domki blisko plaży opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij