TOP 6 widoków z lotu ptaka

0 / 6 Następny

TOP 6 widoków z lotu ptaka

Gmina Rewal, zwana również Wybrzeżem Rewalskim obfituje w przepiękne, zapierające dech w piersiach widoki. Typowy nadmorski krajobraz to jednak nie wszystko. Tutaj, morski horyzont spotyka na swojej drodze oprócz morskich fal, także piaszczyste wydmy, bujne, zielone lasy, jeziora, bagna i zabudowy kurortów: Rewala, Niechorza, Pogorzelicy, Pobierowa, Pustkowa i Trzęsacza.

I o ile widoki z ziemi owszem, są zachwycające, o tyle zna je każdy, kto odwiedził te miejsca choć raz. Widok z większej wysokości nie jest już jednak tak oczywisty. W dobie najnowszych technologii, kiedy latający nad głowami dron z kamerą nie budzi już większego zdziwienia, nagrania i zdjęcia z lotu ptaka stają się coraz bardziej dostępne i popularne.

Z takiego ujęcia dostrzec można znacznie więcej jeśli chodzi o topografię danego miejsca i położenie względem innych punktów. Całkiem inaczej wygląda też cały nadmorski krajobraz. Widziany z góry, zdaje się być bogatszy i bardziej przestrzenny. Taka interaktywna panorama pozwala poczuć się przez chwilę, trochę jak podczas podróży balonem, z którego widoki podziwiać można ze wszystkich stron świata.

Skoro już mowa o Gminie Rewal i o panoramach, zapraszamy do zapoznania się ze stworzoną przez nas, subiektywną listą TOP 6 najpiękniejszych widoków z lotu ptaka Wybrzeża Rewalskiego.

0 / 6 Następny
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij